Resultatliste

Welsh Pony & Cob Avlen ønsker alle tillykke med de flotte resultater.

Indtast nyt resultat i databasen.

Section
A   |    B   |    C   |    D   |    WPBR

Stævne år
2021   |   2020   |   2019   |   2018   |   2017   |   2016   |   2015   |   2014   |   2013   |   2012   |   2011   |   2010   |   2009   |   2008   |   2007   |   2006

29-12-2010 Spring, MB1

Distriktsstævne

felicia majdahl nielsen på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul fejl fejl&tid i KELLRUP RIDEKLUB med resultatet : 2.plads.


27-12-2010 Spring, LA2

Klubstævne

felicia majdahl nielsen på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul fejl&tid i slagelse rideklubs julestævne med dot. holdklasse med resultatet : 1.plads.


11-12-2010 Dressur, PRT

Landsstævne

Emma Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet 66,5 % % i Vallensbæk Rideklub med resultatet : 2.plads.


28-11-2010 Spring, S1

Landsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Kristiansand, Norge med resultatet : 2.plads.


27-11-2010 Spring, LA2

Landsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Kristiansand, Norge med resultatet : 3.plads.


21-11-2010 Spring, MB2

Internationalt stævne
Baltic Cup
Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Vilhelmsborg med resultatet : 1.plads.


07-11-2010 Spring, *LB

Distriktsstævne

FELICIA MAJDAHL NIELSEN på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul fejl fejl&tid i MØLLEBAKKENS RIDEKLUB med resultatet : 1.plads.


07-11-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

FELICIA MAJDAHL NIELSEN på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul fejl fejl&tid i møllebakkens rideklub med resultatet : 1.plads.


07-11-2010 Spring, LA2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 3.plads.


06-11-2010 Spring, LB2

Distriktsstævne

FELICIA MAJDAHL NIELSEN på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul runde fejl&tid i SLAGELSE RIDEKLUB med resultatet : 3.plads.


06-11-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

FELICIA MAJDAHL NIELSEN på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul fejl fejl&tid i SLAGELSE RIDEKLUB med resultatet : 1.plads.


06-11-2010 Spring, MB2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 1.plads.


06-11-2010 Spring, LA2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 2.plads.


30-10-2010 Spring, LB2

Distriktsstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Hjørring Rideklub med resultatet : 5.plads.


24-10-2010 Spring, *LC

Distriktsstævne

FELICIA MAJDAHL NIELSEN på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul fejl fejl&tid i fakse køre og rideklub med resultatet : 1.plads.


24-10-2010 Spring, LB2

Distriktsstævne

FELICIA MAJDAHL NIELSEN på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul fejl fejl&tid i fakse køre og rideklub med resultatet : 3.plads.


24-10-2010 Spring, MB1

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 3.plads.


23-10-2010 Spring, *LC

Distriktsstævne

FELICIA MAJDAHL NIELSEN på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet nul fejl fejl&tid i fakse køre og rideklub med resultatet : 2.plads.


23-10-2010 Spring, LA2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 2.plads.


23-10-2010 Spring, MB2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 1.plads.


14-10-2010 Spring, MB2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Alvøen Norge med resultatet : 3.plads.


13-10-2010 Spring, LA2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Alvøen Norge med resultatet : 1.plads.


09-10-2010 Spring, MB1

Landsstævne

Josephine Attermann på Bjerregaards Felix(Schiwago/Bjerregaards Sheila) har redet 0 fejl&tid i Thisted Rideklub med resultatet : 1.plads.


03-10-2010 Spring, LA2

Klubstævne
Klubmesterskab
Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Norge med resultatet : 2.plads.


02-10-2010 Spring, LA2

Klubstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Norge med resultatet : 1.plads.


26-09-2010 Dressur, PRI

Distriktsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet 61,6 % % i Ringkøbing Rideklub med resultatet : 2.plads.


25-09-2010 Dressur, PRT

Landsstævne

Emma Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet 65 % % i Sundeved rideklub med resultatet : 7.plads.


25-09-2010 Spring, MB1

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Hedensted rideklub med resultatet : 3.plads.


24-09-2010 Spring, MB1

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Hedensted rideklub med resultatet : 1.plads.


18-09-2010 Spring, LB2

Distriktsstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Hanherred Rideklub med resultatet : 1.plads.


12-09-2010 Spring, MA1

Distriktsstævne
Distriktsmesterskab
Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 1.plads.


05-09-2010 Spring, LA2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 1.plads.


05-09-2010 Spring, LB2

Distriktsstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Farsø Rideklub med resultatet : 1.plads.


05-09-2010 Spring, LA1

Distriktsstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Farsø Rideklub med resultatet : 3.plads.


05-09-2010 Spring, MB2

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Helsinge Rideklub med resultatet : 1.plads.


05-09-2010 Spring, MA1

Landsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Rogaland Norge med resultatet : 4.plads.


04-09-2010 Spring, LA2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 1.plads.


04-09-2010 Spring, LB1

Distriktsstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Farsø Rideklub med resultatet : 4.plads.


29-08-2010 Spring, MB2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 4.plads.


29-08-2010 Spring, LC

Klubstævne

Pernille Rasmussen på Korreborgs Rollo(Ysselvliedts Gipsy Boy/Korreborgs Isabella) har redet 0 fejl&tid i Darupgård Rideklub med resultatet : 2.plads.


29-08-2010 Spring, LB1

Klubstævne

Pernille Rasmussen på Korreborgs Rollo(Ysselvliedts Gipsy Boy/Korreborgs Isabella) har redet 0 fejl&tid i Darupgård Rideklub med resultatet : 1.plads.


28-08-2010 Spring, LA2

Landsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 1.plads.


27-08-2010 Spring, LC

Klubstævne

Pernille Rasmussen på Korreborgs Rollo(Ysselvliedts Gipsy Boy/Korreborgs Isabella) har redet 0 fejl&tid i Darupgård Rideklub med resultatet : 2.plads.


21-08-2010 Dressur, PRT

Landsstævne

Emma Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet 67,8 % % i Middelfart Ridecenter med resultatet : 3.plads.


21-08-2010 Spring, MB2

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Middelfart Ridecenter med resultatet : 10.plads.


14-08-2010 Dressur, LC2

Klubstævne

Cecilie Ølvang Madsen på Korreborgs Verdi(Eyarth Caradog/Korreborgs Labella) har redet 68 % % i Rideklubben Vestervang med resultatet : 2.plads.


14-08-2010 Dressur, LC1

Klubstævne

Cecilie Ølvang Madsen på Korreborgs Verdi(Eyarth Caradog/Korreborgs Labella) har redet 65 % % i Rideklubben Vestervang med resultatet : 3.plads.


08-08-2010 Spring, MB2

Landsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i CSC Fredensborg med resultatet : 5.plads.


02-08-2010 Dressur, LC3

Klubstævne

Cecilie Ølvang Madsen på Korreborgs Verdi(Eyarth Caradog/Korreborgs Labella) har redet 63,3 % % i Solrød Hestefestival med resultatet : 3.plads.


02-08-2010 Dressur, LC1

Klubstævne

Cecilie Ølvang Madsen på Korreborgs Verdi(Eyarth Caradog/Korreborgs Labella) har redet 61,67 % % i Solrød Hestefestival med resultatet : 3.plads.


04-07-2010 Spring, MA1

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Svendborg Rideklub med resultatet : 2.plads.


03-07-2010 Spring, MB2

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Svendborg Rideklub med resultatet : 3.plads.


02-07-2010 Spring, LA2

Landsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub Norge med resultatet : 1.plads.


02-07-2010 Spring, MB2

Landsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub Norge med resultatet : 3.plads.


02-07-2010 Dressur, PRI

Landsstævne

Emma Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet 64,3 % % i Hjallerup Ridecenter med resultatet : 4.plads.


01-07-2010 Spring, LA2

Landsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub Norge med resultatet : 4.plads.


27-06-2010 Spring, MB2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub Norge med resultatet : 3.plads.


27-06-2010 Spring, MB2

Landsstævne

Danielle Bjørk på Korreborgs Nikoline(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Timrås Rideklub Sverige med resultatet : 1.plads.


26-06-2010 Spring, LA2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub Norge med resultatet : 2.plads.


26-06-2010 Spring, MB2

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub Norge med resultatet : 2.plads.


25-06-2010 Spring, LA1

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub Norge med resultatet : 2.plads.


18-06-2010 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Sofie Bruun på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 61,56 % % i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.


11-06-2010 Dressur, PRI

Landsstævne

Emma Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet 66,5 % % i Birgittelyst Rideklub med resultatet : 2.plads.


06-06-2010 Spring, MB2

Landsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 1.plads.


05-06-2010 Spring, MA2

Landsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 3.plads.


04-06-2010 Spring, MA1

Landsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i `Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 3.plads.


30-05-2010 Dressur, LC1

Klubstævne
Klubmesterskab
Cecilie Ølvang Madsen på Korreborgs Verdi(Eyarth Caradog/Korreborgs Labella) har redet 65 % % i Lejre Rideklub med resultatet : 1.plads.


30-05-2010 Dressur, LD

Klubstævne

Cecilie Ølvang Madsen på Korreborgs Verdi(Eyarth Caradog/Korreborgs Labella) har redet 65% % i Lejre Rideklub med resultatet : 2.plads.


30-05-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Sandsnes Rideklub Norge med resultatet : 7.plads.


30-05-2010 Spring, *LB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Sandsnes Rideklub Norge med resultatet : 8.plads.


29-05-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Sandsnes Rideklub Norge med resultatet : 1.plads.


29-05-2010 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Sandsnes Rideklub Norge med resultatet : 2.plads.


29-05-2010 Dressur, LD

Klubstævne

Svenja Reinhardt på Moelgarnedd Dewin(Carwed Charmer/Moelgarnedd Madonna) har redet 65,56 % i LARK - Langelands Rideklub med resultatet : 1.plads.


29-05-2010 Spring, *LC

Klubstævne

Svenja Reinhardt på Moelgarnedd Dewin(Carwed Charmer/Moelgarnedd Madonna) har redet 0 fejl fejl&tid i LARK - Langelands Rideklub med resultatet : 2.plads.


23-05-2010 Dressur, PRI

Landsstævne

Emma Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet 65,3 % % i Broholm Rideklub med resultatet : 3.plads.


08-05-2010 Spring, *LB

Distriktsstævne

Cecilie Cilleborg Jensen på Klintholms Sir Taylor(Bjerregaards Witek (IA)/Bjerregaards Bolet) har redet 0 fejl fejl&tid i Kallehavegård med resultatet : 4.plads.


02-05-2010 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Kristiansand Rideklub med resultatet : 1.plads.


02-05-2010 Spring, LB2

Distriktsstævne

Simone Schotte på Ysselvliedts Gipsy Boy(Steehorst Freelance (OS)/Skellorn Gypsy Doll) har redet 0 fejl&tid i Næstved Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.


01-05-2010 Dressur, LC1

Klubstævne

Marie Sønderhaven på Clausholm Jutlandia (OS)(Mollegaards Don Pedro (OS)/Greycott Jose) har redet 62,9 % i Han Herred med resultatet : 1.plads.


01-05-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Kristiansand Rideklub med resultatet : 1.plads.


30-04-2010 Spring, *LB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Kristiansand Rideklub med resultatet : 2.plads.


18-04-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub med resultatet : 1.plads.


18-04-2010 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub med resultatet : 4.plads.


17-04-2010 Spring, *LC

Klubstævne

Julia Andersen på Bakkegaardens Oliver(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Nibe Rideklub med resultatet : 2.plads.


17-04-2010 Spring, *LC

Klubstævne

Julia Andersen på Bakkegaardens Oliver(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Nibe Rideklub med resultatet : 2.plads.


17-04-2010 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Sofie Bruun på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 69,,7 % % i Hillerød Rideklub med resultatet : 1.plads.


16-04-2010 Spring, *LA

Landsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Aarupgaards Sportsrideklub med resultatet : 5.plads.


16-04-2010 Spring, *MB

Landsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Aarupgaards Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.


11-04-2010 Dressur, LA1

Klubstævne

Sofie Bruun på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 69,66 % % i Heslegård Rideklub med resultatet : 1.plads.


11-04-2010 Dressur, LA4

Klubstævne

Sofie Bruun på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 70,94 % % i Heslegård Rideklub med resultatet : 1.plads.


20-03-2010 Spring, *LB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Jacson Cup Norge med resultatet : 1.plads.


13-03-2010 Spring, *MB

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Capacity Show Jumpingcenter med resultatet : 5.plads.


13-03-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Capacity Show Jumpingcenter med resultatet : 10.plads.


13-03-2010 Spring, *LB

Distriktsstævne

Chelina Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 fejl&tid i Capacity Show Jumpingcenter med resultatet : 6.plads.


07-03-2010 Spring, *MB

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Skovsbo med resultatet : 3.plads.


06-03-2010 Spring, *LA

Landsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Sandsnes Rideklub Norge med resultatet : 1.plads.


06-03-2010 Spring, *MB

Distriktsstævne

Josephine Bøgh på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl fejl&tid i Skovsbo Rideklub med resultatet : 3.plads.


27-02-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub med resultatet : 1.plads.


27-02-2010 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub med resultatet : 1.plads.


21-02-2010 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Middelfart Rideklub med resultatet : 2.plads.


13-02-2010 Dressur, LC2

Klubstævne

Sofie Bruun på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 70,9% % i Birkerød Rideklub med resultatet : 1.plads.


13-02-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl fejl&tid i Helsinge Rideklub med resultatet : 1.plads.


13-02-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Josephine Bøgh på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Helsinge Rideklub med resultatet : 1.plads.


07-02-2010 Dressur, LC2

Klubstævne

Sofie Bruun på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 70,9 % % i Mårum Rideklub med resultatet : 1.plads.


07-02-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub med resultatet : 2.plads.


06-02-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Rideklub med resultatet : 1.plads.


06-02-2010 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Kirstine Juel Månsson på Brookhall Casanova(Cottrell Masterpiece/Brookhall Destiny) har redet 64.06 % i Hvalsø med resultatet : 2.plads.


30-01-2010 Dressur, LC2

Klubstævne

Sofie Bruun på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 65,5 % % i Midtsjællands Rideklub med resultatet : 3.plads.


10-01-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.


10-01-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 6.plads.


10-01-2010 Spring, *LB

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 1.plads.


10-01-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.


10-01-2010 Spring, *LA

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.