Resultatliste

Welsh Pony & Cob Avlen ønsker alle tillykke med de flotte resultater.

Indtast nyt resultat i databasen.

Section
A   |    B   |    C   |    D   |    WPBR

Stævne år
2021   |   2020   |   2019   |   2018   |   2017   |   2016   |   2015   |   2014   |   2013   |   2012   |   2011   |   2010   |   2009   |   2008   |   2007   |   2006

29-12-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Chelina Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 fejl&tid i Skovsbogaard Rideklub med resultatet : 3.plads.


29-12-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Sindal Rideklub med resultatet : 2.plads.


29-12-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne
Distriktsmesterskab
Trine Hjorth Nielsen på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Sindal rideklub med resultatet : 2.plads.


28-12-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Capacity Showjumping Center med resultatet : 1.plads.


20-12-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Chelina Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 fejl&tid i Helsinge Rideklub med resultatet : 2.plads.


22-11-2009 Spring, *LB

Klubstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Klarup Rideklub med resultatet : 1.plads.


22-11-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Hedensted Rideklub med resultatet : 3.plads.


21-11-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Julie Søndergaard på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 64,1% % i Syd Thy Rideklub med resultatet : 2.plads.


21-11-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 2.plads.


21-11-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 1.plads.


21-11-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Hedensted Rideklub med resultatet : 6.plads.


20-11-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Emilie D Petersen på Bjerregaards Felix(Schiwago/Bjerregaards Sheila) har redet 0 fejl&tid i Hedensted Rideklub med resultatet : 4.plads.


15-11-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Chelina Bonne på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Middelfart Rideklub med resultatet : 1.plads.


15-11-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 1.plads.


14-11-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Chelina Bonne på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Middelfart Rideklub med resultatet : 1.plads.


14-11-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 2.plads.


14-11-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 1.plads.


08-11-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Kongelunden Rideklub med resultatet : 1.plads.


08-11-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Sille Elkjær på Lyngvejens Gazelle(Mollegaards Sinalco/Bohemo Perle FS2) har redet 0 fejl&tid i Kongelunden Rideklub med resultatet : 2.plads.


07-11-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Chelina Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 fejl&tid i Kongelunden Rideklub med resultatet : 1.plads.


07-11-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Sille Elkjær på Lyngvejens Gazelle(Mollegaards Sinalco/Bohemo Perle FS2) har redet 0 fejl&tid i Kongelunden Rideklub med resultatet : 1.plads.


07-11-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Simone Schotte på Ysselvliedts Gipsy Boy(Steehorst Freelance (OS)/Skellorn Gypsy Doll) har redet 0 fejl&tid i Kongelunden Rideklub med resultatet : 1.plads.


01-11-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne
Distriktsmesterskab, Hold
Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 1.plads.


31-10-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 2.plads.


30-10-2009 Dressur, PRI

Landsstævne

Mette Poulsen på Bjerregaards Casanova(Bjerregaards Macon (OS)/Bjerregaards Miranda) har redet med 58,3 % % i Hedensted Rideklub med resultatet : 1.plads.


30-10-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Emily D Petersen på Bjerregaards Felix(Schiwago/Bjerregaards Sheila) har redet 0 fejl&tid i Aalborg Sportsrideklub med resultatet : 1.plads.


30-10-2009 Spring, *MA

Landsstævne

Emily D Petersen på Bjerregaards Felix(Schiwago/Bjerregaards Sheila) har redet 0 fejl&tid i Aalborg Sportsrideklub med resultatet : 4.plads.


25-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Emma H hansen på Blanka Graadahl(Downland Gold Leaf/Viola Graadahl) har redet 0 fejl&tid i Faxe Køre- og Rideklub med resultatet : 4.plads.


25-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Faxe Køre- og Rideklub med resultatet : 2.plads.


25-10-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Celina B Hansen på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet 0 fejl&tid i Egum Rideklub med resultatet : 1.plads.


25-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Sille Elkjær på Lyngvejens Gazelle(Mollegaards Sinalco/Bohemo Perle FS2) har redet 0 fejl&tid i Faxe Køre- og Rideklub med resultatet : 1.plads.


24-10-2009 Spring, *LC

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Faxe Køre- og Rideklub med resultatet : 1.plads.


24-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Faxe Køre- og Rideklub med resultatet : 1.plads.


24-10-2009 Dressur, LA2

Distriktsstævne

Kirstine Juel Månsson på Brookhall Casanova(Cottrell Masterpiece/Brookhall Destiny) har redet 68.1 % i Hillerød Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.


24-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Celina B Hansen på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet 0 fejl&tid i Egum Rideklub med resultatet : 2.plads.


24-10-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Celina B Hansen på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet 0 fejl&tid i Egum Rideklub med resultatet : 1.plads.


24-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne
Distriktsmesterskab, Hold
Chelina Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 fejl&tid i Faxe Rideklub med resultatet : 1.plads.


24-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Simone Schotte på Ysselvliedts Gipsy Boy(Steehorst Freelance (OS)/Skellorn Gypsy Doll) har redet 0 fejl&tid i Faxe Køre- og Rideklub med resultatet : 1.plads.


24-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Simone Schotte på Ysselvliedts Gipsy Boy(Steehorst Freelance (OS)/Skellorn Gypsy Doll) har redet 0 fejl&tid i Faxe Køre- og Rideklub med resultatet : 1.plads.


24-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Chelina Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 fejl&tid i Faxe Rideklub med resultatet : 4.plads.


18-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Josephine Bøg på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Slangerup Lynge Rideklub med resultatet : 3.plads.


18-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 1.plads.


18-10-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 1.plads.


17-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 2.plads.


17-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Slangerup Lynge Rideklub med resultatet : 4.plads.


17-10-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 2.plads.


17-10-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen med resultatet : 2.plads.


11-10-2009 Dressur, PRI

Distriktsstævne

Emma Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet 67.89 % i 67.89 med resultatet : 3.plads.


10-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Salina Ingvarsen på Skovbjergs Choice(Coed Coch Endor/Horsegate Carol) har redet 0 fejl&tid i Nr Åby Rideklub med resultatet : 4.plads.


10-10-2009 Dressur, LB3

Distriktsstævne

Emma Holm på Anri Monet(Carwed Charmer/Lemonshill Arum) har redet 65 % i Revsø Rideklub med resultatet : 4.plads.


10-10-2009 Dressur, LA1

Distriktsstævne

Imme Oltmann på Bjerregaards Sir Jackson(Bjerregaards Witek (IA)/Krogensgaard Bunny) har redet 67.59 % i Revsø Rideklub med resultatet : 1.plads.


10-10-2009 Spring, *LC

Distriktsstævne

Maria Madsen på Stendyssens Sunglimps(Mollegaards Sinalco/Llanarth Song) har redet 0 fejl&tid i Boller Rideklub med resultatet : 4.plads.


10-10-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Maria Madsen på Stendyssens Sunglimps(Mollegaards Sinalco/Llanarth Song) har redet 0 fejl&tid i Boller Rideklub med resultatet : 1.plads.


09-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Salina Ingvarsen på Skovbjergs Choice(Coed Coch Endor/Horsegate Carol) har redet 0 fejl&tid i Nr Åby Rideklub med resultatet : 2.plads.


04-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Katja Nørgaard på Bakkegaardens Mufasa(Mollegaards Sputnik/Skovsgaards Anja) har redet 0 fejl&tid i Hjørring Rideklub med resultatet : 6.plads.


04-10-2009 Spring, *LB

Klubstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i St. Restrup Rideklub med resultatet : 3.plads.


03-10-2009 Dressur, PRI

Distriktsstævne

Mette Poulsen på Bjerregaards Casanova(Bjerregaards Macon (OS)/Bjerregaards Miranda) har redet 64.2 % i Skive Rideklub med resultatet : 3.plads.


03-10-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Celina B Hansen på Faya Lobi 2002 Kasto-Glas(Shamrock Midnight Invasion/Rozenhofs Jarien) har redet 0 fejl&tid i Ikast Rideklub med resultatet : 2.plads.


03-10-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Salina Ingvarsen på Skovbjergs Choice(Coed Coch Endor/Horsegate Carol) har redet 0 fejl&tid i Nr Åby Rideklub med resultatet : 4.plads.


27-09-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Norge med resultatet : 3.plads.


20-09-2009 Spring, *LD

Klubstævne

Cecilie Cilleborg Jensen på Klintholms Sir Taylor(Bjerregaards Witek (IA)/Bjerregaards Bolet) har redet 0 Fejl fejl&tid i Hylke med resultatet : 2.plads.


20-09-2009 Spring, *MA

Internationalt stævne
Baltic Cup
Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Baltic Cup Vilhelmsborg med resultatet : 2.plads.


19-09-2009 Spring, *MA

Internationalt stævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Baltic Cup Vilhelmsborg med resultatet : 1.plads.


13-09-2009 Dressur, PRT

Landsstævne

Marie Louise Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet 64,3% % i Bogø Rideklub med resultatet : 6.plads.


13-09-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne
Distriktsmesterskab
Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Norge med resultatet : 2.plads.


13-09-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Norge med resultatet : 2.plads.


12-09-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Sarah Skriver Jensen på Korreborgs Oline(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 4 fejl&tid i Tørring Rideklub med resultatet : 3.plads.


12-09-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Sarah Skriver Jensen på Korreborgs Oline(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Tørring Rideklub med resultatet : 2.plads.


12-09-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Charlotte Rasmussen på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Bergen Norge med resultatet : 1.plads.


06-09-2009 Spring, *LC

Klubstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Vester Hassing med resultatet : 4.plads.


06-09-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Kallehavegaard med resultatet : 1.plads.


06-09-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Sarah Skriver Jensen på Korreborgs Oline(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Kallehavegaard med resultatet : 3.plads.


06-09-2009 Spring, *LC

Klubstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Vester Hassing med resultatet : 1.plads.


06-09-2009 Spring, *MA

Distriktsstævne

Danielle Bjørk på Korreborgs Nikoline(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Sverige med resultatet : 1.plads.


05-09-2009 Spring, *MA

Landsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 4 fejl&tid i Kallehavegaard med resultatet : 4.plads.


05-09-2009 Spring, *LC

Klubstævne

Trine Hjort på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Vester Hassing med resultatet : 4.plads.


05-09-2009 Spring, *LC

Klubstævne

Trine Hjort på Korreborgs Ultimo(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Vester Hassing med resultatet : 4.plads.


05-09-2009 Dressur, LC1

Klubstævne

Olivia Hierzman på Sigersholmsgaards Kenzo(Houdini/Lyngvejens Ninka) har redet 55.8 % i Vester Hassing Rideklub med resultatet : 2.plads.


05-09-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Manon Gabs Nielsen på Lyngvejens Ibrahim(Houdini/Lyngvejens Nicole) har redet 66.6 % i Tømmerup Rideklub med resultatet : 2.plads.


23-08-2009 Dressur, LA3

Landsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet med 65,7 % % i Ringsted Rideklub med resultatet : 2.plads.


22-08-2009 Dressur, PRT

Landsstævne

Marie Louise Holm på Bjerregaards Hamos(Schwalmprinz/Krogensgaard Bunny) har redet med 64,1 % % i Ringsted Rideklub med resultatet : 2.plads.


16-08-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne
Distriktsmesterskab
Katja Nørgaard på Bakkegaardens Mufasa(Mollegaards Sputnik/Skovsgaards Anja) har redet 0 fejl&tid i Ulsted Rideklub med resultatet : 3.plads.


16-08-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Kirstine Juel Månsson på Brookhall Casanova(Cottrell Masterpiece/Brookhall Destiny) har redet 65 % i Helsinge Rideklub med resultatet : 2.plads.


15-08-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Katja Nørgaard på Bakkegaardens Mufasa(Mollegaards Sputnik/Skovsgaards Anja) har redet 0 fejl&tid i Ulsted Rideklub med resultatet : 1.plads.


15-08-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet med 66,9 % % i Viborg Rideklub med resultatet : 2.plads.


08-08-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i CSC Fredensborg med resultatet : 5.plads.


07-08-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i CSC Fredensborg med resultatet : 5.plads.


00-08-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i CSC Fredensborg med resultatet : 2.plads.


29-07-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Copenhagen Horse Show med resultatet : 1.plads.


11-07-2009 Spring, *MA

Landsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Nykøbing Falster Rideklub med resultatet : 2.plads.


28-06-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne
Distriktsmesterskab
Julie Langkjær Søndergaard på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet 0 % i Skive Rideklub med resultatet : 1.plads.


20-06-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Rebekka Kejlberg på Jedidjan Rufus (OS)(Simberg Spinner (OS)/Pumlon Rhianon) har redet 0 fejl&tid i Boller Rideklub med resultatet : 1.plads.


19-06-2009 Dressur, LA3

Landsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet 61,9% % i Birgittelyst Rideklub med resultatet : 3.plads.


13-06-2009 Military, CNCP90

Landsstævne

Chelina Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 strafpoint i Næstved Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.


07-06-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Stephanie Vollquartz på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Sportsrideklub med resultatet : 6.plads.


07-06-2009 Spring, *MA

Landsstævne

Rebekka Kejlberg på Jedidjan Rufus (OS)(Simberg Spinner (OS)/Pumlon Rhianon) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Sportrideklub med resultatet : 2.plads.


06-06-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Rideklub med resultatet : 7.plads.


06-06-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Karl August Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Sportsrideklub med resultatet : 11.plads.


06-06-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Stephanie Vollquartz på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Sportsrideklub med resultatet : 8.plads.


06-06-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Rebekka Kejlberg på Jedidjan Rufus (OS)(Simberg Spinner (OS)/Pumlon Rhianon) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Sportsrideklub med resultatet : 1.plads.


06-06-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Sportsrideklub med resultatet : 5.plads.


05-06-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Stephanie Vollquartz på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Sportsrideklub med resultatet : 5.plads.


31-05-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Julie Langkjær Søndergaard på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet med 66,3 % % i Hjallerup Ridecenter med resultatet : 1.plads.


30-05-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Julie Langkjær Søndergård på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet med 67,8 % % i Hjallerup Ridecenter med resultatet : 2.plads.


23-05-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl fejl&tid i Egene Ridecenter med resultatet : 1.plads.


23-05-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Sofie Lapp på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Mors Rideklub med resultatet : 2.plads.


22-05-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Sofie Lapp på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Mors Rideklub med resultatet : 1.plads.


17-05-2009 Dressur, LB1

Distriktsstævne

Cheline Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet med 61,4 % % i Bellinge Rideklub med resultatet : 2.plads.


16-05-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Sarah Skriver Jensen på Korreborgs Oline(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Rideklub med resultatet : 1.plads.


16-05-2009 Spring, *LA

Distriktsstævne

Sarah Skriver Jensen på Korreborgs Oline(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Silkeborg Rideklub med resultatet : 3.plads.


11-05-2009 Dressur, LA3

Distriktsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet med 66,3 % % i Farsø Rideklub med resultatet : 1.plads.


11-05-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet med 62,5 % % i Farsø Rideklub med resultatet : 3.plads.


03-05-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Barthahus Rideklub med resultatet : 1.plads.


01-05-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne
Distriktsmesterskab
Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Barthahus Rideklub med resultatet : 1.plads.


01-05-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i Barthahus Rideklub med resultatet : 1.plads.


00-05-2009 Mounted Games, Junior

Internationalt stævne
NM, Hold
Line Jenvall på Sinton Maegaard(Mollegaards Spartacus (OS)/Llanarth Pili Pala) har redet 0 i Olso, Norge med resultatet : 1.plads.


26-04-2009 Military, CCN1*

Klubstævne

Cheline Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 strafpoint i Haslev køre- og rideforenong med resultatet : 2.plads.


25-04-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Sofie Lapp på Korreborgs Kashmir(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Labella) har redet 0 fejl&tid i Middelfart Rideklub med resultatet : 4.plads.


25-04-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Middelfart Rideklub med resultatet : 2.plads.


25-04-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Cecilie Topp på Lyngvejens Dushe(Mollegaards Sinalco/Laithehill Gala) har redet 0 fejl&tid i Middelfart Rideklub med resultatet : 4.plads.


27-03-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Karl Grønvaldt på Bakkegaardens Lamour(Mollegaards Sputnik/Bohemo Daisy) har redet 0 fejl fejl&tid i Nykøbing falster Rideklub med resultatet : 1.plads.


22-03-2009 Spring, *MB

Distriktsstævne

Anne Kristine Truelsen på Korreborgs Joachim(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Shayla) har redet 0 fejl&tid i CSC Fredensborg med resultatet : 1.plads.


22-03-2009 Dressur, LC3

Distriktsstævne

Cheline Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 64 % % i Øst sjællands Rideklub med resultatet : 1.plads.


21-03-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Cheline Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 fejl&tid i CSC Fredensborg med resultatet : 5.plads.


15-03-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Emily Petersen på Bjerregaards Felix(Schiwago/Bjerregaards Sheila) har redet 0 fejl&tid i Herning Rideklub med resultatet : 6.plads.


15-03-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Stephanie Vollquartz på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Herning Rideklub med resultatet : 2.plads.


15-03-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Stephanie Vollquartz på Bloklands Hoeves Hilde(Linde Hoeves Sebastiaan/Bloklands Hillegonda) har redet 0 fejl&tid i Herning Rideklub med resultatet : 7.plads.


15-03-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet med 63,1 % % i Ikast Rideklub med resultatet : 4.plads.


13-03-2009 Spring, *MB

Landsstævne

Rebekka Kejlberg på Jedidjan Rufus (OS)(Simberg Spinner (OS)/Pumlon Rhianon) har redet 0 fejl&tid i Herming Rideklub med resultatet : 1.plads.


28-02-2009 Dressur, LA3

Distriktsstævne

Julie Langkjær Søndergaard på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet med 64,3 % % i Hjallerup Ridecenter med resultatet : 2.plads.


28-02-2009 Spring, *LB

Distriktsstævne

Cheline Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet 0 fejl&tid i aagerupgaard Sportsrideklub med resultatet : 2.plads.


27-02-2009 Dressur, LA2

Distriktsstævne

Julie Langkjær Søndergaard på Korreborgs Hero(Coed Coch Endor/Korreborgs Labella) har redet med 65,5 % % i Hjallerup Ridecenter med resultatet : 1.plads.


07-02-2009 Dressur, LA4

Distriktsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet med 65 % % i Nørre Aaby Rideklub med resultatet : 1.plads.


07-02-2009 Dressur, LA2

Distriktsstævne

07-02-2009 på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet med 63 % % i Nørre Aaby Rideklub med resultatet : 3.plads.


25-01-2009 Dressur, LA1

Distriktsstævne

Annika Sørensen på Korreborgs Sanitto(Don Nitto/Korreborgs Labella) har redet med 65,9 % % i Herning Rideklub med resultatet : 2.plads.


18-01-2009 Dressur, LA1

Klubstævne
Klubmesterskab
Cheline Bonne på Korreborgs Jones(Mollegaards Sputnik/Korreborgs Eliza) har redet med 65 % % i Karlslunde Rideklub med resultatet : 2.plads.